Naeruvabriku kauplus Tallinnas
   Laki 26, Tallinn
 
  E-K    9.00 - 14.00     N-R   12.00 - 18.00 
  

   Praegu on üle 50€ tellimused tasuta tarnega! 


  

epood > MÄNGUVÄLJAKU KOMPLEKTID > Mänguväljaku komplektid >Kiigekomplekt sügavimmutatud
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Freeswing kiigeraamistik, sügavimmutatud 325.00 EUR
259.00 EUR
 

Sügavimmutatud FREESWING kiigeraamistik kahele kiigele, hoolikalt valitud sügavimmutatud puidust karkassiga. 

Süvaimmutus kaitseb puitu ja annab ka viimistluse (ei vaja täiendavat viimistlust, aga hiljem saad soovi korral õlitada või värvida).

Kõik puitdetailid on valmistatud kvaliteetsest nelikantpuidust. Kõik detailid on kergelt ümardatud servadega, nii külgedel kui ka otstel. Komplekt sisaldab ka kõiki vajalikke kinnitusvahendeid ja detailset eestikeelset paigaldusjuhist. Komplekti saad soovi korral lihtsasti paigaldada ise, aga alati võib abiks kutsuda ka meie meistrid.

Kiiged saad valida meie kiigeistmete ja pesakiikede valikust (kiigeistmed ei kuulu komplekti). Raamistikule sobivad kõik meie pakutavad kiiged ja riputatavad ronimistarvikud. Seeläbi saad koostada endale meelepärase komplekti.

Komplekt sisaldab:
   
   - sügavimmutatud puitdetailid (roheline immutus);
   - kiigekinnitid karabiinidega 4tk;
   - tugevad pinnaseankrud 4tk;
   - raamistiku nurgaühendused ja kõik vajalikud kinnitusvahendid;
   - detailne eestikeelne paigaldusjuhend;Mänguväljakud toome üle Eesti sama kulleritasuga nagu ülejäänud kaubagi (kullertasu 5€).
Tutvu kindlasti mänguväljaku puitkomplektide tarneinfoga

Soovi korral saad tellida ka Naeruvabriku kvaliteetse paigalduse.Kiigeraamistiku FREESWING saad tellida ka erimõõtudega ning ka eritellimused valmivad reeglina kiirelt.
Standardne komplekt on 2,7m kiigepoomiga. Soovi korral saame teha ka muude mõõtudega ja ka näiteks ühekohalisena. Anna oma soovidest julgelt teada.